Саме проукраїнська позиція наших політиків
є гарантією того, що Україна не буде розділена

 
Громадська
 
Юрій Мірошниченко бореться за здоровий спосіб життя
Прес-служба народного депутата України Юрія Мірошниченка

«Нас всіх єднає Україна і ми відродимо її!» – ось гасло під яким об'єднуються представники нової генерації у всіх регіонах України. Нас тисячі. Ми енергійні, молоді, ініціативні та компетентні люди. Ми готові віддати всі свої сили щоб зробити нашу Батьківщину щасливою.


Не важливо: підприємець ти чи студент, діяч культури, освіти чи робітник, науковець чи селянин. Головне – ти патріот своєї землі і тобі завжди відкриті двері до «НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ».


Патріотизм – основа нашої ідеології. «НОВА ГЕНЕРАЦІЯ» – це безмежна любов її членів до своєї Батьківщини. Ми пишаємося тим, що народились, живемо і хочемо жити в Україні. В об’єднанні є представники багатьох національностей, наші члени мають різний соціальний статус, належать до різних релігійних течій. Ми всі різні, але всі ми особисто прагнемо докласти зусиль до відродження України.


Мета «НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ» – привести якісно нових людей до влади, щоб швидко та ефективно впроваджувати в життя власну соціально-економічну програму.

«Єдина комплексна програма державного будівництва України» – саме та програма, що виведе Україну з кризи.


Створення Програми – це те, що ми робимо зараз. Нам допомагають вітчизняні фахівці-практики, перш за все – науковці НАН України, провідних науково-дослідних інститутів та ВУЗів. Врахування зарубіжного досвіду є також важливим, тому в розробці Програми нас підтримують міжнародні організації. «НОВА ГЕНЕРАЦІЯ» запрошує до співпраці всіх, кому небайдуже власне майбутнє, фахівців у сфері економіки, права, державотворення, соціальної політики, які мають конкретні ідеї щодо виходу України з  кризи.


Важливими справами «НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ» також є: випуск газети, організація круглих столів за участю спеціалістів, проведення культурно-масових заходів та багато іншого, де кожен може реалізувати себе в колективі однодумців. «НОВА ГЕНЕРАЦІЯ» запрошує і Вас стати одним з її членів.

Ми зібрались, щоб реалізувати себе.

Приєднуйтесь до нас!

Нас тисячі. Ми енергійні, молоді, ініціативні та компетентні люди. Ми готові віддати всі свої сили щоб зробити нашу Батьківщину щасливою. Не важливо: підприємець ти чи студент, діяч культури, освіти чи робітник, науковець чи селянин. Головне – ти патріот своєї землі і тобі завжди відкриті двері до «НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ». Отож, якщо ти вирішив стати «новим генератором», тобі потрібно: Ознайомитись з Статутом всеукраїнського громадського об’єднання «НОВА ГЕНЕРАЦІЯ». Якщо ти є прихильником нашої ідеї і тебе переповнює бажання працювати на благо України – напиши про це у своїй заяві-анкеті. Заяву-анкету, разом зі своєю фотокарткою, занеси в місцевий чи регіональний осередок «НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ».
Всеукраїнське громадське об'єднання «НОВА ГЕНЕРАЦІЯ» (далі за текстом ВГО) є всеукраїнською молодіжною громадською організацією створеною з метою реалізації цілей та завдань, встановлених цим Статутом. ВГО діє під офіційним гаслом: «Нас всіх єднає Україна і ми відродимо її!». ВГО здійснює свою діяльність відповідно до Конституції, чинного законодавства України та цього Статуту. ВГО створене і діє на принципах добровільності, рівноправності, самоврядування, взаємоповаги, законності і гласності.