Саме проукраїнська позиція наших політиків
є гарантією того, що Україна не буде розділена

 
Відгуки про Ю.Мірошниченка
 
Я знаю Юрія ще з кінця 90-их, коли він очолював “Нову генерацію”, а я працював телевізійним репортером. Тоді він вирізнявся з-поміж інших політиків свіжістю та ставкою на молодих. У парламенті ми працюємо разом з 2006 року.
Юрій привабив мене своєю романтичною натурою і впевненістю в те, що Україну можна перетворити в успішну процвітаючу країну.
Хочу виразити Вам як політику свою симпатію!
Юрій Мірошниченко людина максимально відкрита. Якби, скажімо, проводився конкурс відкритості серед політиків, я думаю він входив би в топ.
З Юрієм Романовичем, тоді просто Юрієм Мірошниченком, ми познайомились на підготовчому відділенні Київського державного університету ім.Т.Г.Шевченка, це був 1990 рік. Ми дружимо вже 20 років.
Я давно поділяю людей на три категорії-кольори: чорні, сірі та сонячні. Юрій Мірошниченко – сонце. Особливо він випромінював тепло, коли очолював молодіжну організацію «Нова Генерація». Пізніше, коли він став політиком, який зобов'язаний грати командну ГРУ, бажання випромінюватися в нього зменшилося, тому що командна гра не дає політику розкритися, не дає можливості публічно критикувати свою ж команду, хоча не рідко йому й хотілося б це робити ...
  Залишити відгук:

  Ваше ім'я та прізвище: *
  E-mail: *
  Тема: *
  Повідомлення: *
  Надіслати копію на Ваш E-mail: