Саме проукраїнська позиція наших політиків
є гарантією того, що Україна не буде розділена

 
Досягнення
 

Досягнення

 

досяг

У 1999 році Юрій Романович очолює власну політичну партію “Нова генерація України”, що була однією з найбільш перспективних політичних сил у середовищі середнього класу і молоді.

У 2002 році Юрій Мірошниченко був нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, ще через рік - Почесною Грамотою Верховної Ради України.  

У 2004 році “Нова генерація України” об’єднується з партією Сергія Тігіпка “Трудова Україна”, а Юрій Мірошниченко стає заступником голови партії. Тоді він бере участь у виборах Президента України в команді Віктора Федоровича Януковича.

“Коли у 2003 році В. Янукович був Прем’єр-міністром України, ми побачили, що ріст економіки досяг 13% на рік (один з найвищих показників у світі) Наступного року я вирішив підтримати його у президентській кампанії,” – пригадує Юрій Мірошниченко.

У 2005 році політик стає членом Партії регіонів. У 2006 та 2007 роках Юрій Мірошниченко стає народним депутатом Верховної Ради п’ятого та шостого скликань за виборчим списком Партії регіонів.

З 23 березня 2010 року по лютий 2014 року Юрій Мірошниченко був представником Президента України  у Верховній Раді України.

Президент України своїм указом затвердив персональний склад Комісії з питань Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації», про це повідомляє офіційний сайт Глави держави.
Прес-служба народного депутата України Юрія Мірошниченка
Представникові Президента у Верховній Раді, народному депутатові України Юрію Мірошниченку присвоїли звання заслуженого юриста України.
Прес-служба народного депутата України Юрія Мірошниченка