Саме проукраїнська позиція наших політиків
є гарантією того, що Україна не буде розділена

02Грудень 2014

Юрій Мірошниченко: опозиційний блок покинув залу парламенту на знак протесту проти порушення принципів демократії при призначенні уряду

«Ми залишили зал парламенту на знак протесту проти того, що порушуються принципи демократії при призначенні уряду. Опозиційний блок виступає за те, щоб більшість голосувала на кожного міністра окремо, як це бувало раніше. Щоб можна було послухати кожного кандидата, задати йому запитання, почути, як той чи інший міністр бачить розвиток свого міністерства. Таким чином українське суспільство могло б чітко побачити, хто буде керувати Кабінетом Міністрів, а депутати від коаліції свідомо проголосувати за кожного кандидата», - заявив політик.

За словами Мірошниченка, парламентська більшість боїться, що їхні партнери по коаліції не підтримають кандидатів від інших партій, тому намагаються протягнути новий склад Кабміну пакетним голосуванням.

«Після кулуарних домовленостей влада боїться виносити на голосування кожного кандидата окремо. Боїться, що хтось не дотримуватиметься домовленостей і не проголосує за кандидата від іншої партії. Тому більшість намагається протягнути пакетне голосування за склад Кабміну. Коли парламент ламають через коліно, нічого спільного з демократією це не має», - підсумував Юрій Мірошниченко.