Саме проукраїнська позиція наших політиків
є гарантією того, що Україна не буде розділена

10Липень 2012

Влада постійно обіцяє побудувати метро, але все ніяк не будує. Ви, як Радник Президента, напевно знаєте

Давид Миронов, м. Київ

Доброго дня, пане Юрію. Я мешканець Києва Давид Йосипович Миронов. Я живу в районі Троєщини. Кожного дня досить тяжко добираюсь на роботу, на двох маршрутках і на метро. Мені вже 54 роки, тому така тривала дорого займає велику кількість часу і багато сил. Влада постійно обіцяє побудувати метро, але все ніяк не будує. Ви, як Радник Президента, напевно знаєте.

Дякую, чекаю на Вашу відповідь

 

Шановний Давиде Йосиповичу!

Я добре розумію Вашу проблему, але, нажаль, вирішення даного питання  не в межах моєї компетенції.  Тому прошу Вас звернутись з даним питанням до Київської міської державної адміністрації.  Думаю, що там Вам зможуть надати компетентну відповідь.

25Червень 2012

Доброго дня. Звати мене Микита Михайлович Онещук, я в свій час працював при голові сільської ради, то ж добре розуміюсь у політичних питаннях

Микита Онещук, с. Гланишів, Київської обл.

Доброго дня. Звати мене Микита Михайлович Онещук, я в свій час працював при голові сільської ради, то ж добре розуміюсь у політичних питаннях. Хочу сказати, що за радянських часів не було такого, щоб керівники, чи то колгоспів, чи голови сільських рад, ухилялись від покарання за якісь кримінальні дії. А зараз що? Ви, як шанована і розумна людина бачите, що в Україні коїться якийсь хаос. Чому депутати, які порушують закони, не відповідають за свої ганебні вчинки? Чому їх діяльність часто залишається безкарною? Чи є взагалі в Україні Закон про відповідальність влади перед судом?

Чекаю Вашої відповіді.

З великою повагою, Микита Михайлович

_______________________________________________________________

Шановний Микито Михайловичу!

Відповіді на поставлені Вами запитання я, нажаль надати не можу, адже з Вашого листа не є зрозумілим про які саме злочини йдеться. Прошу Вас навести більш конкретні приклади. 

Що стосується відповідальності влади, то в Кримінальному Кодексі України є стаття 365, в якій йдеться про перевищення влади або службових повноважень. Для Вашої зручності надаю посилання на дану статтю http://zakon.rada.gov.ua/rada/show/2341-14/page10.

 

 

 

 

18Червень 2012

Сподіваюсь, що чесних і щирих політиків як Ви буде більше!

Валерій Остапович Супрунюк, м. Полтава

Доброго дня, Юрію Романовичу!

Я  Валерій Остапович Супрунюк, юрист за фахом, хочу висловити своє захоплення Вашою персоною. Мені дуже імпонують ті законопроекти, які Ви пропонуєте до розгляду Верховною Радою України. Сподіваюсь, що таких чесних і щирих політиків як Ви буде більше! Бажаю Вам творчої наснаги і успіхів!

 

Шановний, Валерію Остаповичу!

Я дуже вдячний Вам за ці слова. Буду й надалі працювати заради поліпшення умов життя українського народу.

 

14Червень 2012

То ж скажіть будь-ласка, коли вже відмінять візи до Туреччини?

Ірина Володимирівна, м. Черкаси

Шановний Юрій Романович, пише вам мешканка м. Черкас Ірина Володимирівна. Після того, як ми дізнались, що Віктор Янукович підписав договір про скасування віз з Туреччиною, ми з чоловіком почали відкладати гроші на поїздку. Але з новин ми дізнались, що візи так і не відмінили, хоча мали б це зробити ще в травні. То ж скажіть будь-ласка, коли вже відмінять візи до Туреччини?

 

Шановна Ірино Володимирівно!

Так, дійсно 22 грудня 2011 року Україна і Туреччина домовилися про умови взаємних поїздок громадян, підписавши угоду, що передбачає, що громадяни України і Туреччини зможуть знаходитися на території іншої країни без отримання візи до 30 днів з моменту в’їзду.

Як відомо, 24 березня в Туреччині повністю завершили всі внутрішні процедури, які необхідні для набрання чинності угоди про безвізовий режим з Україною. Найближчим часом Україна також завершить всі внутрішні процедури й угода набуде чинності.


12Червень 2012

Я мешкаю в центрі Києва. Спочатку мусила слухати «мелодії» ремонтних робіт, а зараз вислуховую крики вболівальників

Юрій Романович!

Пишу Вам з приводу цього Євро 2012. Я мешкаю в центрі Києва. Спочатку мусила слухати «мелодії» ремонтних робіт, а зараз вислуховую крики вболівальників. На вулиці спека, а я не можу вікон повідкривати, бо весь цей шум не дає навіть поспати.

Тому, прошу Вас як Представника Президента України у Верховній Раді посприяти, щоб цю фан зону разом з її вболівальниками розмістили десь в іншому місці, а не на вулиці Хрещатик, бо жити просто не можливо, ще й враховуючи, що цей футбол буде продовжуватись ще пів року.

Я знаю, що Ви прекрасна та чуйна людина, і зможете допомогти. Дякую

З повагою, Мирослава Миколаївна


Шановна Мирославо Миколаївно!

Я вважаю, що проведення Євро-2012 в України є прекрасною презентацією нашої країни в світі. І Київ, як одне з міст-господарів чемпіонату, має належним чином продемонструвати світу свою гостинність.

Ваше прохання щодо переміщення фан-зони є неможливим, адже чемпіонат вже розпочався 8 червня.

Що ж стосується термінів проведення чемпіонату Європи з футболу, то він складає не пів року, а лише три з половиною тижні.

Таким чином, у Вашій ситуації, на  жаль, нічим допомогти не можу. Сподіваюсь на Ваше розуміння, адже наша країна протягом тривалого часу готувалась до цієї події.

 
20Жовтень 2011

Ольга Петрівна і Микола Васильович П.

Усиновлення дитини
Юрію Романовичу, здрастуйте!

Вас турбує сім'я пенсіонерів Ольга Петрівна і Микола Васильович П. Трапилося так, що у нашого онука немає батьків (загинули). А він, Єгор - неповнолітній, йому 8 років.

Так вийшло, що якийсь час він жив ​​в інтернаті (нас не було в Україні). Зараз ми, звичайно ж, хочемо його всиновити. Але я чув, що у нас збираються прийняти закон і обмежити вік усиновителів. Себто ми, пенсіонери не зможемо виховувати власного онука.

Хіба це правильно, як ви думаєте? Спасибі за відповідь.

З повагою, Ольга Петрівна і Микола Васильович П.


Шановні Ольга Петрівна і Микола Васильович!

Моя думка - літнім людям усиновляти дітей можна, якщо усиновлювач – прямі родичі дитини.

Погодьтеся, неправильно малюка, який втратив батьків, відправляти в інтернат, якщо при цьому у нього є рідні бабусі й дідусі.

А ось що стосується чужих усиновителів похилого віку, то я вважаю, їм вирішувати усиновлення не треба. І європейська практика це підтверджує.

14Вересень 2011

Ганна Семенівна, місто Бердичів

Дитячі садочки

Шановний депутат!

От ви там у себе понаприймали всякого, а нам, простим людям, не розібратися. Я хочу запитати про дитячі садочки. Ми живемо в маленькому містечку, там бюджетних садків категорично не вистачає. А платний ми собі дозволити не можемо.

Але у нас є бабусі і дідусі, які сидять з дитиною, готові з нею займатися. Так що в плані комфорту - все добре.

Але ми читали в газеті, що Верховна Рада приймає закон про те, щоб до школи брали лише дітей, які відвідували садочки. Як нам бути в такій ситуації? Будь ласка, дайте відповідь.

Ганна Семенівна, місто Бердичів

 

Шановна Ганна Семенівна!

Я вважаю, і цю позицію буду відстоювати, що для початку слід створити рівну для всіх дітей можливість відвідувати дошкільні установи. І тільки потім вже вимагати на законодавчому рівні, щоб їх відвідування було обов'язковим перед школою.

Адже не секрет, що багато батьків опинилися в ситуації, коли в селищі, селі, в маленьких містах садки відсутні взагалі, приватизовані або в них немає вільних місць.

Тому, як правило, на практиці в школу беруть дітей, які не пройшли дошкільної підготовки. Адже розуміють - садків не вистачає.

Я вважаю, не може неможливість дитини навчається в садку бути підставою для того, щоб його не брали до школи.

Треба по-іншому ставити питання. І спочатку необхідно забезпечити всіх дітей можливістю відвідувати дитсадок.

03Лютий 2011

Вітання з Днем народження
Вітання2
03Лютий 2011

Вітання від Президента України
Вітання від Президента
03Лютий 2011

Вітання