Саме проукраїнська позиція наших політиків
є гарантією того, що Україна не буде розділена

 
Вiдеоматерiали
 
29Грудень 2017
Спілкування з довічно засудженим Володимиром Панасенко: «...засуджений до довічного позбавлення волі без доказу моєї провини. Нас, напевно, позбавили громадянства. За помилуванням до президента можна звернутися лише після 20 років відбування покарання». Нагадуємо, 14 грудня 2017 року відбувся візит робочої групи Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради України та Міністерства юстиції України по реформуванню пенітенціарної системи на чолі з Заступником Міністра юстиції України Чернишовим Денисом Вікторовичем та Головою підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Юрієм Романовичем Мірошниченко до Установи виконання покарань №1 у м. Вінниця.
 
29Грудень 2017
У преси була можливість поспілкуватися з довічниками, які перебувають у Вінницькій УВП#1. Нагадуємо, 14 грудня 2017 року відбувся візит робочої групи Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради України та Міністерства юстиції України по реформуванню пенітенціарної системи на чолі з Заступником Міністра юстиції України Чернишовим Денисом Вікторовичем та Головою підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Юрієм Романовичем Мірошниченко до Установи виконання покарань №1 у м. Вінниця.
 
29Грудень 2017
Червоний Хрест допомагає з новим обладнанням. Хоча цим має забезпечувати держава. Нагадуємо, 14 грудня 2017 року відбувся візит робочої групи Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради України та Міністерства юстиції України по реформуванню пенітенціарної системи на чолі з Заступником Міністра юстиції України Чернишовим Денисом Вікторовичем та Головою підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Юрієм Романовичем Мірошниченко до Установи виконання покарань №1 у м. Вінниця.
 
29Грудень 2017
Обладнання на кухні Вінницької УВП#1, що не підлягає ремонту. Реалії.
 
29Грудень 2017
Обладнанню на кухні Вінницької УВП#1 понад 70 років. Чани, каструлі, в яких готують їжу - латані-перелатані.
 
29Грудень 2017
Візит робочої групи Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради України та Міністерства юстиції України по реформуванню пенітенціарної системи на чолі з Заступником Міністра юстиції України Чернишовим Денисом Вікторовичем та Головою підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Юрієм Романовичем Мірошниченко до Установи виконання покарань №1 у м. Вінниця.
 
28Грудень 2017
14 грудня 2017 року відбувся візит робочої групи Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради України та Міністерства юстиції України по реформуванню пенітенціарної системи на чолі з Заступником Міністра юстиції України Чернишовим Денисом Вікторовичем (Denys Chernyshov) та Головою підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Юрієм Романовичем Мірошниченко до Установи виконання покарань №1 у м. Вінниця.
 
13Грудень 2017
онференція Програми USAID РАДА на тему «Роль Парламенту, Глави держави, Уряду та громадськості у підвищенні якості законодавчого процесу» (#2)
 
13Грудень 2017
Конференція Програми USAID РАДА на тему «Роль Парламенту, Глави держави, Уряду та громадськості у підвищенні якості законодавчого процесу» (#1)
 
12Грудень 2017
Департамент зовнішніх зв‘язків в Україні Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви та Асоціація Українських Правників провели круглий стіл на тему «Право на свободу совісті військовослужбовців України» (#4)