Саме проукраїнська позиція наших політиків
є гарантією того, що Україна не буде розділена

 
Статтi
 
Нещодавно Юрій Мірошниченко написав історію зі свого життя для книги про випускників шкіл-інтернатів та поділився своєю історією успіху з читачами.
Моя попередня стаття "Десятинна церква – тест на зрілість українського народу" стала запрошенням до публічної дискусії на тему "Київ – духовна столиця". Ми вдячні прихильникам цієї ідеї та критикам (зокрема, Олександрові Зінченку "Десятинна церква. Тест на зрілість Юрія Мірошниченка") за їхні думки.
Українська правда
Християнські цінності мають величезний потенціал стати потужною об’єднавчою діалоговою платформою для представників різних конфесій в усіх куточках нашої країни, адже більше 90% українців вважають себе християнами.
Преставник Президента України у Верховній Раді України, народний депутат Юрій Мірошниченко
Расизм, корупція, порушення прав людини – чи це може нашкодити країнам-господаркам турніру Євро-2012?
Основне завдання закону про вибори народних депутатів в редакції 2011 -через вдосконалення системи формування кадрового складу парламенту, повернути до нього довіру виборців
Я не буду ще раз наводити приклади духовного спустошення і доводити необхідність мобілізації всіх можливих сил і ресурсів суспільства для відродження Української нації
Продовжуючи розгляд питання, порушеного мною у номері “Дзеркала тижня” (№ 2 від 21-28 січня 2011 року), хочу подякувати тим, хто мене зрозумів, і відповісти тим, хто “не зрозумів”.
Реформа системи освіти, в тому числі вищої, є однією зі складових Програми економічних реформ на 2010—2014 рр., вважає народний депутат, Представник Президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко
Газета "Голос України", №9 (5009)
Партія регіонів (ПР) має намір повідомляти про проблеми, що викликають її занепокоєння, та надавати інформацію українським та міжнародним місіям по спостереженню за виборами з метою сприяння проведенню Президентських виборів 2010 року відповідно до найвищих стандартів.
У зв’язку зі змінами, пов’язаними із лібералізацією суспільного життя та переходом до ринкових відносин, в Україні спостерігається стрімке зростання кількості правовідносин, а відтак і конфліктів.