Саме проукраїнська позиція наших політиків
є гарантією того, що Україна не буде розділена

06Квітень 2017

Юрій Мірошниченко: Необхідно ставити реальні цілі на євроінтеграційному шляху України

 

Про це в ефірі 5-го каналу зауважив народний депутат України Юрій Мірошниченко.

 «Я підтримую думку колег, які говорять, що для України це символічний крок. Україна – Європа – і зараз ми включаємося в цивілізаційний простір не лише географічно. Напевно, переоцінити цей крок важко», – зазначив парламентарій.

 Народний депутат акцентував, що зараз важливо також чітко озвучити всі технічні деталі безвізового режиму і не створювати міфів щодо перетину кордону з країнами ЄС громадянами нашої держави.

 «Необхідно робити єдиний цивілізаційний простір з ЄС – вільне пересування людей, грошей, товарів та послуг», – підкреслив Юрій Мірошниченко. При цьому політик звернув увагу, що практика нелегального працевлаштування українських громадян за кордоном, відносно якої сьогодні можна чути певні побоювання, може стати «підставою» для України в плані безвізового режиму.

 «Мені здається, дуже важливо, для того, аби наше суспільство об’єднати, необхідно й далі ставити якісь реальні цілі. От як безвізовий режим – ця мета була реальна. Ми маємо давати людям надію і маємо надавати ті речі, які є дійсно позитивні, які впливають на їхнє життя, але не потрапляють в фокус. Політики мають дарувати надію і забезпечувати результат», – підводячи підсумок, наголосив Юрій Мірошниченко.