Саме проукраїнська позиція наших політиків
є гарантією того, що Україна не буде розділена

 
Iнтерв’ю
 
31 січня відбулась зустріч випускників Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Д. Ушинського, в якій я навчався. До останнього думав, що зможу завітати на святковий захід та побачити шкільних товаришів, викладачів. Час летить стрімко, вже 31 рік, як пішли у доросле життя. Щодня маємо справу з вибором та прийняттям рішень, від нас залежить жити життя, чи його проживати. Той вклад, який був зроблений в нас в шкільні роки - зробив кожного Людиною. Зі своїми переконаннями, баченням та цілями. Дякую педагогічному колективу за щоденну, кропітку працю! Бажаю щасливого життя нам усім!
Українці, з Днем Соборності!
Прес-служба народного депутата України Юрія Мірошниченка
Искренне поздравляю всех с Наступившим Новым 2018 годом и Рождеством Христовым!Желаю, чтобы Новый год стал лучше предыдущего. Чтобы в каждой семье и в нашей стране царили мир, добро, взаимопонимание, любовь и благополучие. Пусть бережет нас Бог и благословит на счастливую жизнь!
Від щирого серця вітаю усіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю, щоб рік Новий видався кращим за попередній. Щоб у кожній родині та у нашій країні панували мир, злагода, благополуччя. Хай береже нас Бог та дарує щасливе життя!
Шановні друзі! Від щирого серця вітаю Вас з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці
Вітаю всіх правників з професійним святом!
Від всього серця бажаю Вам миру, злагоди, успіхів та натхнення на добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь. Нехай буде благословенна у віках земля з хлібами щедрими під синім небом! Вітаю всіх зі святом Української Державності!
Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання розквітає в наших серцях, коли майорить прапор рідної України!
Відлунням мелодії церковних дзвонів хай звучать християнські ідеї миру у Ваших серцях. Добра, злагоди, добробуту Вам і Вашим родинам, любові до ближніх. Нехай Господь оберігає Україну!
Сьогодні надзвичайно важливий день, коли вся наша держава святкує День Соборності України!
Прес-служба народного депутата України Юрія Мірошниченка