Саме проукраїнська позиція наших політиків
є гарантією того, що Україна не буде розділена

 
Iнтерв’ю
 
Шановні друзі! Від щирого серця вітаю Вас з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці
Вітаю всіх правників з професійним святом!
Від всього серця бажаю Вам миру, злагоди, успіхів та натхнення на добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь. Нехай буде благословенна у віках земля з хлібами щедрими під синім небом! Вітаю всіх зі святом Української Державності!
Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання розквітає в наших серцях, коли майорить прапор рідної України!
Відлунням мелодії церковних дзвонів хай звучать християнські ідеї миру у Ваших серцях. Добра, злагоди, добробуту Вам і Вашим родинам, любові до ближніх. Нехай Господь оберігає Україну!
Сьогодні надзвичайно важливий день, коли вся наша держава святкує День Соборності України!
Прес-служба народного депутата України Юрія Мірошниченка
Дипломатам довірена важлива, відповідальна та почесна місія гідно представляти нашу державу у світовому співтоваристві та зміцнювати її авторитет, встановлювати нові дипломатичні відносини та розвивати співпрацю з традиційними партнерами України.
На адвокатуру як особливий правовий інститут покладено відповідальні і благородні завдання – забезпечення реалізації конституційного права громадян на захист від обвинувачення та надання правової допомоги.
Верховенство Закону і Права має бути головним постулатом діяльності органів Державної виконавчої служби, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями.
Розбудову демократичної правової держави в Україні забезпечує незалежний суд, який неухильно дотримується закону та принципу верховенства права!
Прес-служба народного депутата України Юрія Мірошниченка